RozstepyKrem.pl

Opinie dotyczące Revitol Stretch Mark

Problem rozstępów to bardzo męcząca sprawa. Przypadłość ta przytrafia się osobnikom obu płci, jednak znacznie częściej spotykamy ją u kobiet, gdyż więcej czynników ich dotyczy. Rozstępy zazwyczaj występują w okresie dorastania, gdy dziewczynkom zaczynają rosnąć piersi oraz w trakcie ciąży, wtedy najbardziej narażony jest brzuch. Szybkie wahania wagi również mogą wpłynąć na pojawienie się tych brzydkich blizn. U mężczyzn rozstępy są zwykle wynikiem ćwiczeń na siłowni.

Rozstępy rozwijają się w dwóch fazach. W trakcie pierwszej pojawiają się ciemne pęknięcia skóry, blizny przyjmują ciemny kolor, są widoczne gołym okiem. Drugi etap to utrwalanie się blizn. Stają się one coraz jaśniejsze, aż zostają tylko świetlistymi śladami. Skuteczną walkę z rozstępami można prowadzić wyłącznie w ciągu pierwszej fazy. Im wcześniej zaczniesz leczenie, tym lepiej. W poniższym artykule przedstawię jeden z najskuteczniejszych środków pozwalających pozbyć się rozstępów, mowa o Revitol Stretch Mark.

Czym jest Revitol Stretch Mark?

Firma Revitol jest cenionym na całym świecie producentem kosmetyków opartych na bazie wyłącznie naturalnych składników. Dzięki temu ich środki są całkowicie bezpieczne, nie powodują skutków ubocznych. Nie inaczej jest w przypadku kremu Revitol Stretch Mark. Zawiera szereg składników pomagających w walce z rozstępami.

Skrwalen 10% wyizolowany jest z amarantusa, Ma działanie silnie regenerujące skórę, w działaniu przypomina ludzkie sebum. Działa ochronnie na skórę, pozwala na jej swobodną odbudowę. Od lat wykorzystywany jest w leczeniu blizn. Świetnie sprawdza się także w przypadku uciążliwych rozstępów.

Wyciąg z aloesu wspomaga efekty skrwalenu, to jeden z najskuteczniejszych środków na blizny. Ma działanie nawilżające i regenerujące. Ekstrakt z pestek grejpfruta zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, co wpływa na jędrność skóry. Dodatkowo Revitol Stretch Mark zawiera szereg witamin wspomagających skuteczne działanie, już po paru tygodniach korzystania z kremu zauważysz zanikanie rozstępów.

Opinie internautów dotyczące Revitol Stretch Mark

Zapewnienia producentów oraz liczne badania kliniczne potwierdzają jakość kremu Revitol Stretch Mark. Postanowiłem jednak zebrać opinie zwyczajnych użytkowników, poniżej prezentuję najciekawsze z nich:

Greya - W miarę stosowania Revitolu, mogę śmiało powiedzieć, że widzę efekty. Rozstępy najpierw powoli tracą swój kolor i zaczynają się spłycać. Nie jestem w stanie powiedzieć na razie do jakiego stanu można je ostatecznie doprowadzić, ale póki co jest świetnie i w pewnych miejscach rozstępy są prawie niewidoczne. Producent deklaruje efekty po trzymiesięcznym stosowaniu, stąd brałam poprawkę na to, że mogę tyle poczekać.

Kolankowa - Krem łatwo się wchłania. Co prawda wymaga chwili po aplikacji zanim założy się ubranie, jednak nie można narzekać na zbyt długie oczekiwanie. Miła konsystencja. Wygodna tubka. Najważniejsza jest jednak skuteczność. Miałam rozstępy po ciąży (profilaktycznie stosowałam produkt innego producenta) - po trzech miesiącach systematycznego wcierania rozstępy są właściwie niewidoczne. Trzeba sie naprawdę przyjrzeć. Przyjaciółka miała problem z dojrzeniem, jak jej wskazałam uda.

Justza - Jak tylko zobaczyłam moje rozstępy zamówiłam ten krem. Mam czerwone. Kremik zdecydowanie sprawił że są bledsze i gładkie. Myślałam, że nie działa bo rozstępy nie znikają i przestałam go używać, ale zauważyłam, że zaczynają z dnia na dzień robić się z powrotem coraz bardziej czerwone, więc zakupiłam kolejna tubkę i używam.

Irmina - Ten krem to prawdziwie zbawienie dla mnie! Miałam okropne rozstępy po ciąży (najwięcej na brzuchu oczywiście), a także starsze na udach które po prostu zaniedbałam. Próbowałam wielu kremów i większość po prostu nie miała żadnego efektu. Kupiłam Revitol mimo wysokiej ceny i drogie panie - naprawdę warto. Najpierw powoduje, że rozstępy bledną, a potem stają się prawie całkowicie niewidoczne. Super!

Powrót do rankingu«

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Dermology Stretch Mark 194,32 zł krem VitaLab.pl 5/5
2. Revitol Stretch Mark 149,97 zł krem RevitolStretchMark.pl 4/5
3. Mederma Stretch Mark Therapy $33.25 krem Mederma.com 3/5
4. Mustela: Stretch Marks Double Action $41 krem MustelaUSA.com 3/5
5. TriLastin SR €79,95 krem TriLastin.eu 2/5

Artykuły na temat: rozstępów